Rezervácie online

Rezervácie online
Rezervácie online – to nie je zatiaľ síce zavedená praktika v našom TK, no čo nie je dnes, môže byť zajtra. Výhod má takýto systém viacero, tie najzákladnejšie:

  • každý vidí, kedy sú kurty obsadené a kedy voľné
  • tým, ktorí nemajú chuť ísť preveriť fyzicky dostupnosť vzniká príležitosť, objednať si kurt z pohodlia obývacej izby
  • tí, ktorí prijímajú telefonáty ubúda starosť, či kolega nedohodol kurt už pre niekoho iného
  • v niektorých kluboch používajú rezervačný systém v kombinácii s “klubovými kreditami” (každý člen má rovnaký počet kreditov pre rezerváciu), iné majú rezerváciu spojenú s platbou online..

Prehľad

preverovaných systémov začnem na východe, v Košiciach. Odtiaľ totiž pochádza rezervačný systém Bookup použitý napr. pre Tenisový komplex Košice. Cena prevádzky, v prípade, že by sme použili aj my:

Počet objednávok Mesačný poplatok Cena za objednávku
Paušál 50 50 3,50 EUR 0,07 EUR

Bizzy je nástroj, ktorý používa pre svoje účely napr. TK Mladosť Košice ale aj TK Žilina a TK Slovan Bratislava. Je násobne drahší ako Bookup, ťažko povedať, či výkonnejší alebo viac používateľsky priateľský.

Ďalšie systémy na slovenskom trhu nájdete napr. na adresách reservio.com, bookio.com (trocha náročnejšie na nastavenia), clubspire.sk (cenovo na úrovni bizzy) no aj systém rezervujsi.sk (zatiaľ neotestovaný, nastavenie pre tenisové kurty musí robiť správca systému).

Kúsok za hranicami nájdeme napr. “jdemenato“, isportsystem, … (všetko cenovo nad úrovňou bookupu, rezervačník, (limit 50tich rezervácií na mesiac zdarma, no bez technickej podpory) a aj systém supersaas, ktorý som si odskúšal tu: voľné kurty

Ešte o veľa ďalej za hranicami som našiel väčšinou o veľa drahšie systémy, česť výnimkám: druhou voľbou je systém skedda ktorou je síce v angličtine, no KURT 1 – 4, hodiny a dni sú medzinárodne pochopiteľné. Tento systém, spolu zo systémom supersaas testujem.

Zapoj sa aj Ty a pomôž vybrať!

Supersaas

Skedda 

 

Leave a Reply